ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

Дійсна Політика конфіденційності та обробки персональних даних (далі – Політика) доповнює публічну оферту і є її невід’ємною частиною.

Адміністрація Інтернет-магазину, який знаходиться за адресою https://cornerbylevishko.com/, приділяє значну увагу захисту персональних даних Користувачів. Користувачі можуть переглядати товари та інші сторінки Сайту, не повідомляючи про себе жодних персональних даних. Проте, для надання послуг, пов’язаних з купівлею товарів, представлених на Сайті, нам необхідні контактні дані. Прохання до Користувачів Сайту ознайомитися з наведеною нижче інформацією, перш ніж продовжити використання Сайту.

Відвідуючи Сайт https://cornerbylevishko.com/, ви зобов’язуєтеся дотримуватися діючої Політики і погоджуєтеся з її умовами.

  1. Загальні положення

1.1. Дійсна Політика конфіденційності розроблена у відповідності до діючого законодавства України, в тому числі, але не виключно, Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року № 2297-VI щодо Користувачів Сайту https://cornerbylevishko.com/ і встановлює порядок отримання, збору, накопичення, зберігання, обробки, використання, забезпечення захисту і розкриття персональних даних Користувачів Сайту.

1.2. Політика конфіденційності Сайту діє відносно всієї інформації, яку ми отримуємо про Користувача під час користування Сайтом.

1.3. Використання Користувачем Сайту для замовлення товару означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.4. Політика конфіденційності застосовується лише до Сайту https://cornerbylevishko.com/. Інтернет-магазин не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, що можуть бути доступними на Сайті Інтернет-магазину.

1.5. Адміністрація Сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем Інтернет-магазину.

  1. Предмет Політики конфіденційності

2.1. Дійсна Політика конфіденційності встановлює зобов’язання адміністрації Сайту Інтернет-магазину https://cornerbylevishko.com/ щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати адміністрації Сайту при оформленні замовлення для придбання товару.

2.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення форми замовлення на Сайті Інтернет-магазину https://cornerbylevishko.com/ і включають в себе наступну інформацію:

2.2.1. прізвище, ім’я, по-батькові Користувача або вказаної ним особи (одержувача);

2.2.2. контактний телефон Користувача;

2.2.3. адреса електронної пошти (e-mail);

2.2.4. адреса доставки товару.

2.3. На формі замовлення, який бачить Користувач на екрані, чітко зазначено, яка інформація необхідна для оформлення замовлення, а яка є необов’язковою і вказується лише за бажанням самого Користувача.

2.4. Будь-яка інша персональна інформація, не обумовлена вище, підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдженню, за винятком випадків, передбачених в п.п. 4.2 і 4.3 цієї Політики конфіденційності.

  1. Мета збору персональної інформації Користувача

3.1. Персональні дані Користувача адміністрація Сайту Інтернет-магазину може використовувати з метою:

3.1.1. ідентифікації Користувача для оформлення замовлення і / або укладення договору купівлі-продажу товару дистанційним способом з Інтернет-магазином;

3.1.2. встановлення з Користувачем зворотного зв’язку щодо надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача;

3.1.3. повідомлення Користувача Сайту Інтернет-магазину про стан замовлення;

3.1.4. обробки і отримання платежів від Користувача;

3.1.5.надання Користувачеві ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем, пов’язаних з використанням Сайту.

  1. Способи і терміни обробки персональної інформації

4.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі, в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

4.2. Користувач погоджується з тим, що адміністрація Сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур’єрським службам, організаціями поштового зв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Сайті Інтернет-магазину.

4.3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством України.

4.4. При втраті або розголошення персональних даних адміністрація Сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.5. Адміністрація Сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

4.6. Адміністрація Сайту спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або інших негативних наслідків, викликаних втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

  1. Зобов’язання сторін

5.1. Користувач Сайту зобов’язаний:

5.1.1. надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом Інтернет-магазину;

5.1.2. оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни даної інформації.

5.2. Адміністрація Сайту зобов’язана:

5.2.1. використовувати отриману інформацію виключно для цілей, визначених цією Політикою конфіденційності;

5.2.2. забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком випадків, визначених цією Політикою конфіденційності та діючим законодавством України;

5.2.3. вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті;

5.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу з захисту прав суб’єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

  1. Додаткові умови

6.1. Адміністрація Сайту має право вносити зміни в Політику конфіденційності без згоди Користувача, у тому числі, при зміні вимог законодавства України.

6.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті Інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.