STAYCATION

Колекція жіночого одягу Ready-to-Wear сезону Spring-Summer 2024 під назвою STAYCATION відображає ідею внутрішнього відпочинку та самопізнання. Назва поєднує слова «stay» (залишатися) та «vacation» (відпустка), що символізує подорож до власного внутрішнього світу.

Колекція включає структуровані та мʼякі силуети, кожен з яких є самодостатнім і легко поєднується з іншими виробами. Інспірована стилем 80-х, вона поєднує в собі маскулінність та фемінність. Широкі плечі та акцент на талії підкреслюють силу та грацію жіночого образу.

До капсули увійшли 12 виробів, які будуть доречними як для простих днів, так і для особливих вечорів: літній тренч з кропиви, бавовняний брючний костюм, шовкова блуза, напівпрозорий топ, спідниці з трикотажу, боді-купальник в базових кольорах, віскозна майка та сукні різних довжин.

Центральним образом стала червона сукня з сітки, оздоблена драпірування; поділ спідниці збирається на кулісці, що створює контраст стилів. Сукня символізує внутрішню силу та енергію.

У колекції використані різні фактури і матеріали: структурований денім і тафта поєднуються з шовковим шифоном та сіткою. Невагомі напівпрозорі матеріали у виробах уособлюють легкість буття, в той час як необроблені краї нагадують про його крихкість та неідеальність.

Природні відтінки білого, бежевого, рожевого, червоного та чорного – основна палітра цього сезону. Ці кольори символізують спокій та гармонію, енергію та життєву силу, нагадуючи про різноманітність внутрішніх переживань.

STAYCATION – внутрішня подорож до глибин свого «я», відкриття нових можливостей у звичайних речах. Колекція втілює стиль мислення про життя, як про непередбачувану, але завжди унікальну подорож, яку варто пройти з усвідомленням кожної миті.