IT’S GOING TO BE OKAY

«It’s Going To Be Okay»- колекція жіночого одягу Ready-to-Wear сезону No Season 2023-2024.  Назва колекції символізує заклик до оптимізму та нагадує, що попереду не завжди будуть ідеальні дні, але завжди можна створити щось прекрасне навіть у складні часи.

Колекція натхненна жінкою в епоху сучасних змін та потрясінь. В образ жінки укладено полярні якості: сила поєднується з крихкістю, ніжність з рішучістю, наївність з мудрістю.
Головна героїня колекції втілює цю енергію та має вільну дух, що дозволяє їй бути самою собою. Вона перетинає перешкоди та обирає свій власний шлях.
До колекції увійшли 11 виробів, які легко поєднуються між собою: лляний брючний костюм; костюм-трійка, що включає жакет, жилет та максі-спідницю; брюки-карго та корсет із фактурного грубого льону, майка із в’язаного трикотажу, боді та сукня.
Центральний образ колекції- жовтий костюм, який складається з топу та спідниці-балону з конструкцією, що натхненна формою квітки. Цей комплект символізує відродження та новий початок після тягучого очікування тепла.
У колекції переважають елегантні, але комфортні силуети, поєднавши у собі різновид фактур, тканин та комбінацій. Естетично побудовані об’єми та архітектурні лінії виражають силу характеру, тоді як оголені плечі та шнурівка підкреслюють тендітність та жіночність. Також у виробах використані необроблені краї як символ неідеальності життя.
Кольорова гама колекції витримана в натуральних відтінках шоколадного, ванільного та молочного кольорів, що створює атмосферу затишку та спокою.

«It’s Going To Be Okay»- різноманітність настроїв, які роблять нас собою, а одяг є продовженням нашого внутрішнього стану. Це дозволяє мати нескінченну свободу вибору, якою бути сьогодні.