CORNER by Levishko – бренд жіночого одягу, заснований у 2020 році дизайнеркою Олександрою Левішко у Києві, Україна.

Естетика бренду визначається слоганом «every corner of your nature», що відображає дослідження самобутності жінки та пошуки краси у протилежностях. Поєднання фемінності та маскулінності, увага до деталей та якісні тканини стали основою кожної колекції. Натхнена жіночою силою та красою, Олександра Левішко створює одяг, який відповідає природі жінки та баченню сучасного комфорту та елегантності.

CORNER by Levishko вирізняється мінімалістичним стилем з власним поглядом на утилітарність: несподіване поєднання форм та матеріалів.  Естетично побудовані об’єми та архітектурні лінії виражають силу характеру, тоді як скульптурні та приталені силуети підкреслюють тендітність та жіночність.

«З перших днів існування бренд дотримується концепції «less is more», надаючи перевагу якості та оригінальності перед кількістю. Ми створюємо лімітовані капсули, де кожна нова колекція доповнює попередні і тим самим дозволяє комбінувати речі між собою із сезону в сезон», — каже Олександра Левішко.

Одяг, створений брендом CORNER by Levishko, обирають Юлія Саніна (The Hardkiss), Lida Lее, Анна Добриднєва, Оля Цибульська та інші.